Korporacija – gyvas kūnas, kuriame gali užgimti ir būti įgyvendintos įvairiausios idėjos, todėl ir korporacijos veikla, keičiantis kartoms, kinta. Nuo pirmų korporacijos gyvavimo dienų jos nariai veikia istorijos mokslo populiarinimo, darbo universitetui ir šaliai baruose. Aktyviai prisidedame prie fakulteto ir universiteto veiklos – ypač IFDi organizavimo.

Akimirkos iš pirmųjų IFDi

Dalyvauta ISHA (International Students of History Association) veikloje – tiek užsienyje organizuotose seminaruose, tiek patys gerokai prisidėjome prie jų organizavimo Vilniuje: 1997 m. tema „Krikščionybė ir pagonybė“, 1999 m. tema „Mažumos“, 2009 m. tema „Manipuliacijos istorijoje“, 2013 m. tema „Istorija praktikoje“.

Bendradarbiavome ir bendradarbiaujame su gausybe įvairių organizacijų. Su Lapkričio 2-osios draugija rinkome informaciją apie 1863-1864 m. sukilėlių palaidojimo, žuvimo ir egzekucijos vietas Lietuvos teritorijoje. Atrastos vietos žymėtos GPS imtuvu, o duomenys atvaizduoti skaitmeniniame žemėlapyje. Projekto eigą galima stebėti jų tinklalapyje: http://www.atminimoknyga.lt/1863 . Su kitomis korporacijomis taip pat palaikome ryšį bei organizuojame įvairias veiklas. Vienas dažniausių renginių prie kurių prisidedame – Corp!RePublica organizuojamos orientacinės „Paskui Nepriklausomybę” Kovo 11-osios proga.


Be to, karts nuo karto organizuojame filmų peržiūras, 2012, 2013 ir 2015 m. kvietėme Vilniaus miesto gyventojus ir svečius palaužyti galvas protmūšių cikle „Vilniaus proto bokštai”, pasifechtuojame (nors turime vos kelis asmenis, mokančius tai daryti, jie atsakingai palaiko ilgametes korporantų fechtavimosi tradicijas!).