Kaip ir kitos korporacijos korp!Tilia išsiskiria griežta vidinės hierarchijos struktūra (kandidatai, junijorai, senjorai ir filisteriai) bei savo simbolika. Korporacijos spalvos yra mėlyna, juoda ir žalia, atitinkamai simbolizuojančios korporacijos vertybes: ištikimybę bei išmintį, gimtąją žemę, kuriai korporacija dirba, ir gyvastį. Spalvas dėvėti gali tik tikrieji korporacijos nariai – spalvūnai (senjorai ir filisteriai). Kitos svarbiausios korporaciją skiriančios žymės tai: emblema – kryžius su strėliniais galais ir cirkulis – specialus, priklausomybę korporacijai simbolizuojantis parašas, kuriuo pasirašyti teisę turi tik spalvūnai.

Korp!Tilia ženkliukai

Iškilmingomis progomis korporantai dėvi pagrindine simbolika puoštą uniformą, kurią sudaro per petį juosiama korporantiška juosta, kepuraitė, papuošta korporacijos spalvomis ir cirkuliu.

Šios snapuotos kepuraitės modelis šiandien yra daugiau mažiau bendras visoms (ne tik Lietuvos) korporacijoms. Trijų elementų uniformos komplektą užbaigia įsegamas ženklelis su emblema. Iki įšventinimo į senjorus, junijorų statusą turintys korporantai dėvi tik žalios spalvos ženklelį.

 

Korp!Tilia emblema ir cirkulis
Korp!Tilia Filisterio ir Senjoro kepurėlė